Stowarzyszenie Przyjaciół Ziemi Gliwickiej

SPR GLIWICE ROZPOCZYNA WALKĘ O PRYMAT W I LIDZE

SPR GLIWICE ROZPOCZYNA WALKĘ O PRYMAT W I LIDZE

Na początek bardzo istotne dwie wiadomości. Zarząd klubu SPR Sośnica Gliwice informuje, że pierwsza drużyna seniorek w zbliżającym się sezonie rozgrywek I ligi piłki ręcznej kobiet będzie występowała pod nową nazwą:

Tą nazwą pierwszego zespołu klub pragnie mocno zaakcentować dla władz samorządowych, społeczeństwa, miejscowego biznesu, różnych organizacji czy stowarzyszeń i wreszcie dla kibiców oraz sympatyków piłki ręcznej, że są klubem całego miasta Gliwice, a nie tylko dzielnicy Sośnicy!

Zmiana ta jest również podyktowana ważnymi celami marketingowymi, w tym przede wszystkim pozyskaniem sponsora strategicznego i tytularnego.

Druga ważna informacja: od 1 września 2019 roku nowym Prezesem Zarządu SPR Sośnica Gliwice został Janusz ANTONIK, dla przypomnienia członek Zarządu SPZG. Serdeczne gratulacje i wszyscy życzymy nowemu Prezesowi samych sukcesów!

Wracając do tematów sportowych informujemy, że już 14 września drużyna SPR Gliwice rozpocznie kolejny, już czwarty sezon w I lidze piłki ręcznej kobiet.

Swój pierwszy mecz rozegra na wyjeździe z zespołem  TS MKS San Jarosław.

Natomiast 21 września w Hali Sportowej w Sośnicy będzie gościć wymagającego przeciwnika Koronę Handball Kielce.

Zespól nadal prowadzi młoda, ale bardzo zdolna i ambitna trenerka Marta Piorun, natomiast zajęcia z bramkarkami prowadzi była golkiperka klubu z Gliwic, wielokrotna reprezentantka Polski – Iwona Łącz.

Strategicznym celem klubu jest ponowny powrót do najwyższej klasy rozgrywek Superligi. Są utalentowane i ambitne zawodniczki, doświadczony sztab szkoleniowców i chętny do aktywnej pracy zarząd oraz duża grupa wiernych i wspaniale dopingujących kibiców.

Można tylko dodać zgodnie z przesłaniem klubu:

Wygrywa tylko ten, kto ma jasno określony cel i nieodparte pragnienie, aby go osiągnąć.” (Napoleon Hill)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *